Szukasz ciągnika siodłowego, który zapewni Ci komfort nawet podczas wielogodzinnej jazdy? Być może do gustu przypadnie Ci ciągnik siodłowy Scania R420, który możemy dopasować do swoich własnych preferencji i potrzeb. Solidny silnik Scania R420 nie tylko ogranicza zużycie paliwa, ale także gwarantuje długi okres użytkowania. Czy warto zatem kupić ciągnik siodłowy Scania R420 wyposażony w silnik Scania 420, a jeśli tak, to dlaczego?

Scania R420 – Twój partner w służbowej podróży


Model R420 Scania oferuje komponenty, które sprawią, że na drodze będziesz czuł się nie tylko bezpiecznie, ale i komfortowo. Automatyczna skrzynia biegów Scania R420 będzie służyła przez wiele lat. Za równie wytrzymałe uchodzą silniki Scania; co więcej, pozytywne opinie zadowolonych kierowców szwedzkich pojazdów wynikają także z szerokiej gamy zamiennych komponentów – części Scania są po pierwsze łatwo dostępne, a po drugie można je kupić w atrakcyjnej cenie, nie tylko stacjonarnie, ale także online. Producenci dostosowują pojazdy nie tylko do wymogów prawnych, ale także do realiów współczesnego świata – klient chce mieć towar jak najszybciej, dlatego ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy bezpieczeństwem, ładownością i dyspozycyjnością.

Co kryje wnętrze pojazdu?


Problemy z ładownością są Ci dobrze znane? Możesz się z nimi pożegnać, wybierając ciągnik siodłowy Scania R420. Szwedzi zadbali o konstrukcję, która pozwala na przewożenie ciężkiej naczepy. Spalanie wynosi, według informacji producenta, 30 litrów na 100 kilometrów. Silnik ma niższą wagę w stosunku do konkurencji, co zwiększa ładowność. Co można przewozić ciężarówką Scania R420 Euro 5 i Euro 6?

  • paliwo,
  • zboże,
  • zwierzęta,
  • drewno,
  • towary i ładunki niebezpieczne.

Kierowca na pierwszym miejscu


Dbamy o komfort kierowców, dlatego kabiny Scania R420 w wersjach Topline i Highline przystosowaliśmy do kilkutygodniowych podróży. Wszystko za sprawą wysokich wnętrz idealnych do spania – wygodne łóżko oraz liczne schowki zapewniają kierowcy praktyczne rozwiązania, a przede wszystkim efektywny odpoczynek po długiej jeździe za kółkiem. Wersja Highline jest lżejsza, co zwiększa ładowność, ale ma leżankę tylko dla jednej osoby, podczas gdy w modelu Topline takie leżanki są dwie. Kabina Topline ma także więcej schowków. Te różnice sprawiają, że ciągnik siodłowy Scania R420 trzeba dopasować do własnych potrzeb.

Czy warto kupić ciągnik siodłowy Scania R420? Oczywiście!


Scania R420 wyposażona w silnik Scania 420 oraz automatyczną skrzynię biegów to znakomity sprzęt do transportu różnorodnych towarów, który spełnia nie tylko normy bezpieczeństwa, ale także potrzeby kierowców odbywających międzynarodowe trasy. Jakie cechy szwedzkich ciężarówek cieszą się pozytywnymi opiniami klientów?

  • spalanie niższe od konkurencji,
  • szeroki wybór używanych części,
  • solidne komponenty,
  • duża ładowność.

Może Cię zainteresować również: