Szukasz nowej kabiny do Twojego auta? Postaw na oryginalny produkt! Zaprojektowana przez firmę Scania kabina to kwintesencja funkcjonalnych rozwiązań w każdej, nawet najdłuższej podróży. Wśród propozycji sklepu internetowego TRUCK BP znajduje się zarówno używana, jak i nowa kabina Scania typu highline lub topline do różnorodnych modeli aut ciężarowych marki Scania.

Kabiny Scania – komfort kierowcy na pierwszym miejscu

Każda wyprodukowana przez markę Scania kabina zapewnia kierowcy maksimum komfortu, także w czasie podróży długodystansowych. W ofercie producenta i zarazem w naszym sklepie internetowym znaleźć można zarówno kabiny dzienne, jak i tzw. standardowe oraz niższe, sypialne. Kabiny Scania, zarówno z serii R, jak i innych, wyposażone są w wygodne leżanki. Liczne schowki pozwalają ukryć rzeczy osobiste, a lodówka i składany stół poprawiają komfort mieszkania i odpoczynku w trakcie kilkutygodniowych tras po Europie czy świecie.

Nowa kabina Scania – w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Bardzo dobra widoczność, optymalna pozycja kierowcy na rozkładanym i obrotowym fotelu oraz intuicyjny w obsłudze moduł kierowcy – to wszystko sprawia, że w kabinie Scania jeździ się nie tylko wygodnie, ale i bezpiecznie. Wśród naszych propozycji znajdziesz kabiny Scania do aut:

  • R420,
  • Scania 4,
  • Scania 124

oraz wielu innych.

Nie chcesz wymieniać całej kabiny, tylko poszczególne elementy? Naszym Klientom proponujemy także części do kabin Scania, dzięki którym naprawisz stare lub zniszczone komponenty.

Dlaczego warto wybrać kabinę Scania w TRUCK BP?

Wyprodukowana przez firmę Scania kabina, nowa lub używana, to pewność zakupu oryginalnego elementu. Przed dopuszczeniem do sprzedaży kabiny Scania przechodzą dokładną kontrolę. Wiele kabin wygląda jak nowe, dzięki czemu możesz poprawić komfort jazdy i odpoczynku w trasie za niewielkie pieniądze. Zapraszamy do kontaktu!