Szukasz oryginalnych komponentów do Twojego auta Scania? Nowy lub używany silnik Scania, który został  dokładnie skontrolowany przed dopuszczeniem do sprzedaży, z pewnością posłuży Ci przez kolejne wiele lat. Zastanawiasz się, czy warto inwestować w wyprodukowana przez firmę Scania silniki, które pochodzą z demontażu? Chcesz znaleźć używany silnik Scania i obniżyć koszty naprawy samochodu? Postaw na sprawdzony sklep internetowy TRUCK BP sprzedający części do aut ciężarowych DAF i Scania.

Markowe silniki Scania – nowe i używane – dlaczego warto?

Czy wiesz, że silniki Scania wykorzystywane są w samochodach ciężarowych na całym świecie? To wystarczająca rekomendacja, by uszkodzony samochód wyposażyć w używany lub nowy silnik Scania. To jednak nie jedyna zaleta! Wyprodukowane przez markę Scania silniki:

  • są ekonomiczne, a koszty ich eksploatacji niewielkie,
  • spełniają europejskie normy w zakresie ekologii (Euro 5 i Euro 6),
  • zostały wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania inżynieryjne, dzięki którym są mało awaryjne i trwałe w eksploatacji,
  • charakteryzują się niskim zużyciem paliwa.

Silnik do Twojego auta tylko w TRUCK BP

Chcesz znaleźć silnik Scania do swojego auta ciężarowego bez wychodzenia z domu? Skontaktuj się z nami! Użytkownikom pojazdów Scania proponujemy nowy lub używany silnik Scania do takich modeli aut, jak:

  • R420 oraz 420 HPI,
  • 380 i 400,
  • 124.

Dzięki nam bez wychodzenia z domu postawisz na oryginalny silnik Scania. Naszym Klientom oferujemy fachowe doradztwo oraz miesięczną gwarancję rozruchową na komponenty używane. Wszystkie silniki poddane są dokładnemu przeglądowi, dzięki czemu masz pewność, że są sprawne. Chcesz sam odebrać zamówiony silnik i zamontować go na miejscu? Możemy to zrobić w naszym warsztacie! Gwarantujemy także szybką wysyłkę produktów na terenie całej Polski.