Oprócz sprzedaży części do ciężarówek prowadzimy także serwis ciężarówek marki DAF. Swoim klientom oferujemy naprawy powypadkowe, mechaniczne bieżący serwis, obsługę oraz kompleksowy montaż układów klimatyzacji. Naprawa DAF to jedna z wielu usług, które oferujemy.
Jeżeli potrzebują Państwo serwisu pojazdów marki DAF, to zapraszamy do nas.

Profesjonalne, kompleksowe usługi naprawy DAF

Zajmujemy się nie tylko naprawami powypadkowymi. Oferujemy także pełen serwis DAF oraz innych samochodów ciężarowych. Prosimy o kontakt, jeżeli chcą Państwo dokonać przeglądu:

hamulców
silnika
skrzynia biegów
układ wydechowy
dyferencjałów
zawieszenia
osprzętu elektrycznego
układu chłodzenia

Oprócz tego zapraszamy do nas, jeżeli mają Państwo problem z klimatyzacją lub z ogrzewaniem postojowym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie ciężarówki bez tych dwóch sprawnych układów może być problematyczne, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby każda naprawa Daf odbyła się jak najszybciej.

Ile kosztuje serwis i naprawa DAF?

Wszystkie naprawy i działania serwisowe ciężarówek zależą od ich ilości i rodzaju usterek. Inny koszt poniosą Państwo w przypadku powypadkowych, poważnych napraw, a inną w przypadku regularnej kontroli stanu ciężarówki. Gwarantujemy, że w każdym przypadku realizujemy nasze usługi z największą starannością, oferując przy tym przystępne ceny.