Firma TRUCK BP prowadzi skup samochodów ciężarowych DAF oraz SCANIA za gotówkę.
Dlatego że jesteśmy firmą, która prowadzi skup aut ciężarowych, to wiemy, że przy takich usługach ciężko o szybką, rzetelną wycenę. Dlatego też gwarantujemy adekwatną do stanu pojazdu/części kwotę od razu po podpisaniu umowy.

Dzięki nam klient oszczędza swój czas (jesteśmy znacznie szybsi niż wystawianie auta na portalach ogłoszeniowych), a także nerwy –jesteśmy profesjonalistami i doskonale wiemy, czego oczekuje się po skupie aut ciężarowych, nie zadajemy niezwiązanych z samochodem pytań.

Jeżeli nie wiesz, co zrobić ze swoją ciężarówką, oddaj ją na skup aut ciężarowych i otrzymaj gotówkę do ręki!

Skup SCANIA I DAF

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów – dlatego też oprócz skupu samochodów ciężarowych DAF i SCANIA zajmujemy się serwisowaniem tych aut. Jeżeli klient nie jest pewny, czy warto oddać swoje auto DAF czy SCANIA na sprzedaż, to z przyjemnością doradzimy w takiej sytuacji. Może się okazać, że ciężarówkę da się naprawić niewielkim kosztem.

Cała oferta TRUCK BP:

  • skup DAF,
  • skup SCANIA,
  • sprzedaż części SCANIA i DAF,
  • serwis ciężarówek DAF i SCANIA.

Wychodząc klientom naprzeciw na nasz skup samochodów ciężarowych SCANIA i DAF przyjmujemy również zdekompletowane, uszkodzone auta.

Skup pojazdów ciężarowych za gotówkę

Przykładamy ogromną wagę do wysokiej jakości obsługi klienta, dlatego też wszystkie zlecenia realizujemy w jak najkrótszym czasie. Dotyczy to nie tylko serwisu, ale również skupu samochodów ciężarowych SCANIA i DAF.

Prowadzimy skup samochodów ciężarowych SCANIA oraz DAF:

  • uszkodzonych,
  • nieuszkodzonych,
  • zdekompletowanych.

Za skup samochodów ciężarowych DAF i Scania oferujemy natychmiastową płatność gotówką. Nasi klienci mogą liczyć na uczciwą, rzetelną wycenę. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 669-303-088.