W ofercie sklepu internetowego TRUCK BP znajduje się oryginalna klimatyzacja postojowa DAF. Sprzedajemy używane akcesoria wysokiej jakości, pochodzące z demontażu ciężarówek. Części każdorazowo przed dopuszczeniem ich do sprzedaży poddawane są bardzo szczegółowej kontroli. Dzięki temu mamy pewność, że są one bezpieczne. Gwarantujemy, że wszystkie produkty ze sklepu TRUCK BP są w dobrym stanie technicznym i mogą być ponownie wykorzystane. Mamy także takie części, jak klimatyzacja i webasto do ciężarówki DAF XF 105.

Używane, oryginalne klimatyzacje postojowe XF 105

W naszym asortymencie znajdzie się zarówno klimatyzacja postojowa do ciężarówki DAF XF 105 czy 95, jak i przewody, sprężarki czy chłodnice do tych modeli samochodów ciężarowych. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą takich części, jak:

  • panele klimatyzacji,
  • nagrzewnice,
  • webasto.

Posiadana przez nas w sprzedaży klimatyzacja postojowa do pojazdów ciężarowych DAF CF 85, XF 95, XF 105 jest dostępna w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowe części do ciężarówek potrafią kosztować bardzo dużo, jednak inwestycja w używane webasto XF 105 czy inny element, pochodzący z demontażu, pozwoli znacznie zredukować koszty naprawy swojego auta.

Nagrzewnice, układy klimatyzacji i webasto do ciężarówek DAF

Znajdująca się w naszej ofercie online klimatyzacja postojowa DAF CF 85, XF 95, XF 105 jest w pełni sprawna i nadaje się do dalszej eksploatacji. Gwarantujemy Państwu nie tylko wysoką jakość części, ale także konkurencyjny cennik klimatyzacji postojowej. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółowych kosztów zakupu. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę: nasze produkty dostarczamy w 24 godziny. Zapraszamy do zapoznania się zresztą asortymentu: sprzedajemy między innymi wyposażenie kabin, opony, silniki, układy hamulcowe i wydechowe oraz skrzynie biegów.