W ofercie TRUCK BP znajduje się oryginalna, używana klimatyzacja samochodowa oraz postojowa SCANIA. Zajmujemy się też sprzedażą używanego ogrzewania postojowego Webasto do ciężarówek SCANIA. Produkty, które mamy w asortymencie, to oryginalne części w dobrym stanie, które są poddawane kontroli technicznej. Klimatyzacje samochodowe SCANIA pochodzą z demontażu ciężarówek.

W naszej ofercie znajdują się takie części SCANIA, jak:

  • klimatyzacje postojowe,
  • klimatyzacje fabryczne,
  • ogrzewania postojowe Webasto SCANIA,
  • nagrzewnice,
  • panele klimatyzacji,
  • przewody klimatyzacji,
  • chłodnice klimatyzacji.

Klimatyzacja stacjonarna SCANIA

Zachęcamy do kontaktu, ponieważ często oprócz klimatyzacji samochodowej mamy w ofercie sprężarki, chłodnie i inne produkty.

Wysokiej jakości klimatyzacja postojowa SCANIA

Oprócz klimatyzacji sprzedajemy także ogrzewania postojowe Webasto, które działa na podobnej zasadzie. Dzięki naszym produktom każdy kierowca będzie mógł wypocząć w ciszy i spokoju bez dodatkowych kosztów.

Klimatyzacja samochodowa SCANIA

Polecana przez nas klimatyzacja postojowa SCANIA jest dostępna online: gwarantujemy szybką dostawę w 24 godziny oraz atrakcyjną cenę. Umożliwiamy także odbiór osobisty. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami: wycenią oni koszt zakupu klimatyzacji postojowej bądź innych naszych produktów. Kupione części możemy zamontować w naszym warsztacie. Każda klimatyzacja samochodowa, dostępna w TRUCK BP, pochodzi z demontażu samochodów ciężarowych i gwarantujemy, że jest w bardzo dobrym stanie technicznym i może być dalej używana.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania Webasto, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu na blogu: Co to jest i jak działa Webasto?