Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości akcesoriów do ciężarówek DAF. Oferujemy różnorodne wyposażenie DAF, takie jak fotele kierowcy, lodówki, łóżka dolne i górne, rolety czy panele klimatyzacji. W asortymencie sklepu internetowego TRUCK BP znajduje się oryginalne wyposażenie wnętrza kabiny oraz używane gadżety do ciężarówek DAF XF 105. Wszystkie akcesoria są w dobrym stanie technicznym i nadają się do ponownego użytku. Prosimy o kontakt, jeżeli w naszym asortymencie nie znajdą Państwo interesujących części.

Szeroka oferta akcesoriów do ciężarówek DAF

Akcesoria DAF, które można znaleźć w tej kategorii, to wysokiej jakości części, pochodzące z demontażu ciężarówek. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego wszystkie elementy są dokładnie sprawdzane zanim trafią do sprzedaży. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty mogą być ponownie wykorzystane.

Oferujemy takie akcesoria DAF, jak:

Bezpieczniejsza jazda z wyposażeniem dodatkowym do ciężarówki DAF

Sprzedajemy m.in. akcesoria DAF XF 105, takie jak podłokietniki, dywaniki czy przełączniki regulacji kierownicy. Asortyment naszego sklepu jest bardzo szeroki: oferujemy między innymi pełne wyposażenie do ciężarówek tego typu, a także w razie potrzeby zapewniamy montaż części na miejscu. Proszę pamiętać, że tylko w pełni sprawne elementy wyposażenia zapewniają komfortową, bezpieczną jazdę.

Wyposażenie dodatkowe DAF można u nas kupić w atrakcyjnej cenie, która pomoże znacznie obniżyć koszty wymiany części. Wszystkie akcesoria dostarczamy w 24 godziny. Oferujemy również odbiór osobisty. W celu poznania szczegółowego cennika oraz kosztów zakupu zachęcamy do kontaktu.