Gdy w ciężarówce DAF powoli zużywa się zacisk hamulcowy, a tarcze powoli się odkształcają, należy pomyśleć o ich szybkiej wymianie. W ofercie sklepu online TRUCK BP znajduje się szeroki wybór oryginalnych, używanych części do układu hamulcowego ciężarówek DAF XF 105, CF 85, DAF XF 95. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • zaciski hamulcowe,
  • zawory ABS,
  • siłowniki.

Wszystkie części, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, są poddawane restrykcyjnym testom technologicznym przez pracowników TRUCK BP.

Układ hamulcowy samochodu ciężarowego DAF

Zacisk hamulcowy DAF jest integralną częścią każdego hamulca tarczowego. Jest montowany na stałe do zwrotnicy koła, dlatego też jego awaria realnie wpływa na obniżenie bezpieczeństwa podczas jazdy. Niesprawne zaciski bądź tarcza hamulcowa znacznie zwiększają ryzyko spowodowania wypadku, dlatego nie należy zwlekać z ich wymianą. Zaciski hamulcowe do ciężarówek DAF są wykonane z żeliwa. Z racji tego, że stanowią one niezwykle ważny element układu hamulcowego, nie dopuszczamy do sprzedaży części, które są uszkodzone lub noszą znamiona nieprawidłowego użytkowania. Każdy zacisk hamulcowy DAF jest wielokrotnie sprawdzany, zanim trafi do asortymentu.

Części do układu hamulcowego DAF

W ofercie sklepu internetowego TRUCK BP znajdują się oryginalne części najwyższej jakości, pochodzące z demontażu ciężarówek. Każdy nasz produkt może być ponownie użyty – wszystkie części przechodzą odpowiednie testy.

Szczególnie polecamy:

Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę (dostawa w 24 godziny) i możliwość montażu na miejscu. Dostarczamy sprawdzone, oryginalne układy hamulcowe DAF w bardzo dobrym stanie. Umożliwiamy również odbiór osobisty w dowolnym, dogodnym dla Państwa terminie. Zapraszamy do kontaktu!