Sklep TRUCK BP oferuje wysokiej jakości produkty, takie jak m.in. oryginalny, używany zbiornik paliwa do ciężarówek DAF XF 105. Oferowane przez nas produkty są w bardzo dobrym stanie technicznym i nadają się do bezpiecznego zamontowania w aucie ciężarowym. Wszystkie części, które posiadamy w sprzedaży z demontażu samochodów ciężarowych, poddawane są dokładnej kontroli. Dzięki temu sklep internetowy TRUCK BP oferuje swoim klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości. Dodatkowo każdy znajdujący się w naszym sklepie online zbiornik paliwa (w tym XF 105) dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Zbiorniki paliwa DAF XF 105

Sklep TRUCK BP oferuje między innymi zbiorniki paliwa DAF 105 o różnych pojemnościach, wykonane z różnych materiałów (m.in. aluminium). Ceny nowych oryginalnych części mogą być wysokie, jednak zakup używanych, oryginalnych produktów z naszego sklepu pomaga znacznie obniżyć koszt naprawy samochodu ciężarowego DAF. Oprócz tego mamy na sprzedaż różne elementy układu paliwowego, dzięki czemu mogą Państwo od razu złożyć większe zamówienie. Każdy zbiornik paliwa DAF (w tym XF 105) jest w 100% bezpieczny i gotowy do dalszego użytku.

Oryginalny, używany zbiornik paliwa DAF

Oferujemy Państwu zbiorniki paliwa do różnych modeli ciężarówek DAF: XF 105, XF 95, CF 85. W naszym asortymencie znajdują się części aluminiowe, także z AdBlue. Sklep internetowy TRUCK BP sprzedaje zbiorniki paliwa do ciężarówek DAF o różnych pojemnościach, jak na przykład 430, 500, 850, 930 i 1000 litrów. Polecamy także wiele innych elementów układu paliwowego pojazdów DAF, takich jak mocowanie zbiornika czy czujniki poziomu paliwa itp. Każdy kupiony zbiornik można zamontować w naszym warsztacie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online. Oferujemy szybką wysyłkę produktów (24 godziny) i niską cenę. W razie potrzeby prosimy o kontakt – zbiornik paliwa z naszego sklepu możemy zamontować w warsztacie.