Sklep internetowy TRUCK BP sprzedaje oryginalne, używane silniki i części silnikowe do ciężarówek DAF. Oferujemy produkty, które przechodzą niezbędną weryfikację. Dbamy o to, żeby każdy silnik DAF, który trafia do naszych klientów, był wolny od wad. W naszej ofercie znajdują się również używane części silnikowe DAF, takie jak m.in.:

  • turbiny,
  • głowice silnika,
  • sprężarki powietrza,
  • pompy paliwa i oleju,
  • osuszacze powietrza.

Oryginalny silnik DAF w atrakcyjnej cenie

W naszym asortymencie znajdują się oryginalne używane silniki do samochodów ciężarowych DAF XF 105, XF 95, CF 85. Zajmujemy się sprzedażą silników 410, 460, 510, 410-MX300, 460-MX340, 510-MX375, euro 4, euro 5, także z AdBlue. Sklep TRUCK BP oferuje również pomoc w sprawie technicznych szczegółów lub montażu. Wiemy, że zarówno używany, jak i nowy silnik do ciężarówki DAF jest jednym z elementów, które składają się na bezpieczną jazdę – właśnie dlatego oferujemy wyłącznie oryginalne części silnikowe do ciężarówek DAF, które nadają się do ponownego użytku. Zapewniamy wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W asortymencie oprócz używanych produktów znajdą Państwo także silniki, pochodzące z nowych ciężarówek DAF.

Szczególną popularnością cieszy się model: Silnik DAF XF 105.

Szybka wysyłka, niska cena

Nowy silnik DAF to spory wydatek, dlatego my oferujemy używany silnik oraz części do niego w bardzo dobrym stanie technicznym. Zakupy w naszym sklepie pomogą Państwu obniżyć koszty wymiany silnika w swojej ciężarówce.  W celu poznania szczegółowego cennika części silnikowych do samochodów ciężarowych DAF prosimy o kontakt. Oferujemy możliwość montażu na miejscu. Zapraszamy do zakupów: regularnie przyjmujemy nowe dostawy ciężarówek .