TRUCK BP to dystrybutor części do samochodów ciężarowych Scania oraz DAF. Na rynku działamy od 2005 roku. W tym czasie obsłużyliśmy wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i firmy transportowe, a także zakłady mechaniczne i serwisy zajmujące się naprawą ciężarówek. Byli to klienci nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam osiągnąć stabilną pozycję na rynku, a nawet stać się jego liderem.

Zadowolenie klienta przede wszystkim

Niezwykle istotną kwestią jest dla nas wysoka jakość oferowanych produktów, ale nie tylko. Ogromną wagę przykładamy również do wysokiej jakości obsługi klienta oraz szybkiej i sprawnej realizacji złożonego przez niego zamówienia. Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą pierwszorzędną.

Szczegółowa kontrola części do ciężarówek DAF i Scania

Głównym obszarem naszej działalności jest dystrybucja używanych i nowych części do samochodów ciężarowych Scania oraz DAF. Części, które wystawiamy na sprzedaż są starannie selekcjonowane. Zanim dopuścimy je do sprzedaży są dokładnie kontrolowane przez naszych doświadczonych mechaników.

Zobacz:

Serwis ciężarówek Scania i DAF

Kolejnym obszarem naszej działalności jest serwis samochodów ciężarowych Scania i DAF. Zajmujemy się kompleksowymi naprawami:

  • powypadkowymi,
  • blacharskimi,
  • mechanicznymi.

Optymalne warunki do magazynowania części

Oferowane przez nas części są składowane w bezpiecznych, odpowiednich dla tego typu produktów, warunkach. Nasza firma zajmuje ogromną powierzchnię. TRUCK BP to:

  • ponad 2 ha terenu,
  • 3000m² hal magazynowych i przemysłowych.

Nasza firma posiada status stacji demontażu pojazdów. W swoich działaniach przestrzegamy wszelkich norm dotyczących ochrony środowiska.