TRUCK BP oferuje oryginalne części do ciężarówek. W asortymencie znajdują się między innymi opony ciężarowe SCANIA  (zimowe i letnie). Prowadzimy sprzedaż używanych kół i opon – wszystkie nasze produkty, które znajdują się w ofercie sklepu internetowego, są oryginalne i w dobrym stanie technicznym.

Niski koszt opon ciężarowych SCANIA

Naszym klientom oferujemy bogaty wybór oryginalnych, używanych opon letnich i zimowych i pełnych kół SCANIA. Polecamy szczególnie koła kompletne, ale również felgi czy same opony. W naszym sklepie internetowym znajdują się części do następujących modeli pojazdów Scania: R, 94, 114, 124, 144. Cena zależy od stopnia zużycia bieżnika, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółowego cennika.

U nas kupią Państwo zarówno opony zimowe SCANIA, jak i letnie. Do nich można dokupić felgi stalowe bądź aluminiowe. Znajdujące się w naszej ofercie koła pochodzą z demontażu ciężarówek SCANIA i są w dobrym stanie technicznym.

Co oferujemy:

  • opony SCANIA (letnie i zimowe),
  • pełne koła SCANIA,
  • felgi aluminiowe,
  • felgi stalowe.

Specjaliści TRUCK BP służą Państwu fachowym doradztwem zarówno w wyborze opon ciężarowych SCANIA, jak i felg czy kompletnych kół.