W naszej ofercie znajdują się oryginalne części układu hamulcowego SCANIA, jak m.in. zacisk hamulcowy czy przepustnice hamulca górskiego. Oferujemy niską cenę i wysoką jakość. W asortymencie TRUCK BP znajduje się bogaty wybór używanych części układu hamulcowego SCANIA. Gwarantujemy szybką wysyłkę (towar dostarczamy w ciągu 24 godzin), a także oferujemy możliwość odbioru osobistego. Każdy zacisk hamulcowy, siłownik czy czujnik ABS, który znajdą Państwo w naszej ofercie, jest sprawny, po kompleksowej regeneracji lub z demontażu.

Przykładowe części układu hamulcowego SCANIA z oferty:

  • zaciski hamulcowe,
  • siłowniki hamulcowe,
  • czujniki ABS
  • zawory pedału hamulca.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są nie tylko oryginalne, ale również w bardzo dobrym stanie technicznym.

Oryginalne, tanie części układów hamulcowych SCANIA

W TRUCK BP mogą Państwo skompletować prawie cały układ hamulcowy SCANIA. Oferujemy wyłącznie części w dobrym stanie technicznym, które nadają się do ponownego montażu i użytku. To, co nas wyróżnia spośród konkurencji, to możliwość odbioru osobistego w dogodnym dla Państwa terminie, o każdej porze dnia i nocy po wcześniejszym ustaleniu terminu. Umożliwiamy także możliwość montażu układu hamulcowego w naszym warsztacie.

Czujniki ABS do ciężarówek SCANIA

Dbanie o zacisk hamulcowy, wsporniki zacisków hamulcowych czy inne części układu hamulcowego SCANIA jest niezwykle ważne – mimo że producenci zabezpieczają je przed zabrudzeniami czy korozją, to warto regularnie przeprowadzać kontrole układu hamulcowego, żeby w razie potrzeby móc je szybko wymienić. Dzięki temu zwiększa się nie tylko swoje bezpieczeństwo, ale i innych uczestników ruchu drogowego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, którym zależy, by zamówione części SCANIA przyszły do nich w ciągu jednego dnia. Oferujemy także odbiór osobisty w naszym warsztacie w dogodnym dla klientów terminie.