Oferta - Truck BP

Oferta nowych zamienników i używanych oryginalnych części SCANIA i DAF

Polecamy Państwu bogaty wybór części do ciężarówek Scania oraz DAF w przystępnych cenach. W naszym sklepie internetowym znajdują się oryginalne części używane oraz wysokiej jakości nowe zamienniki. Produkty oferowane przez TRUCK BP gwarantują bezpieczne użytkowanie samochodu ciężarowego. Potwierdzają to liczne opinie naszych dotychczasowych klientów.

 

 

 

Części do najpopularniejszych modeli ciężarówek Scania i DAF


Naszą ofertę online wyróżnia bogaty wybór dostępnych produktów. Polecamy Państwu części do następujących modeli samochodów ciężarowych:

  • Scania 94,
  • Scania 114,
  • Scania 124 (Scania 4),
  • Scania 144,
  • Scania R (R380, R400, R420, R440, R500),
  • DAF XF 95,
  • DAF XF (DAF XF 105),
  • DAF CF 85.

Części do ciężarówek używane oraz nowe


W naszej ofercie znajdują się części używane oraz nowe. Używane są oryginalne i pochodzą z demontażu ciężarówek. Przed sprzedażą są szczegółowo kontrolowane przez naszych specjalistów. Klientom oferujemy wyłącznie części sprawdzone, które można bezpiecznie zamontować w samochodzie ciężarowym Scania albo DAF.

Części do ciężarówek zamienne to przede wszystkim elementy plastikowe, na przykład reflektory, migacze, błotniki czy obudowy lusterek. Zamienniki do samochodów ciężarowych Scania oraz DAF, które Państwu proponujemy, wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnymi cenami. Stosunek jakości do ceny jest w ich przypadku niezwykle korzystny.

Szybka dostawa albo odbiór osobisty w dowolnym terminie


Wiele z oferowanych przez nas części do ciężarówek DAF i Scania objętych jest gwarancją rozruchową. Ofertę TRUCK BP wyróżnia także dostępność sprzedawanych produktów. Towar dostarczany jest w 24 godziny. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w dogodnym dla Państwa terminie. Kupione przez Państwa części możemy również zamontować w naszym warsztacie.

Poza sprzedażą części prowadzimy również fachowy serwis - w przypadku wszelkich usterek zapraszamy do skorzystania z rzetelnej wyceny i naprawy pojazdów ciężarowych Scania oraz DAF:

 

scania.png
daf.png

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
Widoczni